• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Eredmények

2018-2019-es versenyeredmények

Név

Osztály

Helyezés

Verseny megnevezése

Felkészítő tanár

 

 

     

 

 

     

 

 

     

 

       

 

       

 

       
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

2016-2017-es versenyeredmények

Név

Osztály

Helyezés

Verseny megnevezése

Felkészítő tanár

Tamási Benedek

2.

3.

„Logikus matematikus” Kisbajcs

Ferenczyné Szalai Andrea

Bódis András

4.

2.

„Logikus matematikus” Kisbajcs

Lovassné Boros Viktória

Varga Bence

6.

1.

„Logikus matematikus” Kisbajcs

Főglein Ferencné

Varga Nikolett

6.

3.

„Logikus matematikus” Kisbajcs

Főglein Ferencné

 

Jakó Márk

Járóka Tibor

Kovács Dávid

Salamon Richárd

Szabó Alfréd

Szabó Gergő

Szabó Szilárd

Varga Bence

5-7.

3.

Gönyűi foci Mikulás kupa

Főglein Ferencné

Fülöp András

5.

1.

Csokonai fekvenyomó verseny

Ferenczi Róbert

Bognár Veronika

7.

1.

Csokonai fekvenyomó verseny

Főglein Ferencné

Takács Ibolya

6.

2.

Csokonai fekvenyomó verseny

Főglein Ferencné

Jakó Zsolt

7.

2.

Csokonai fekvenyomó verseny

Főglein Ferencné

Tenk Szabina

8.

2.

Csokonai fekvenyomó verseny

Főglein Ferencné

Burián Adél

5.

3.

Csokonai fekvenyomó verseny

Ferenczi Róbert

Tóth Máté

6.

3.

Csokonai fekvenyomó verseny

Főglein Ferencné

Czirok Anna Panna

3.

2.

Kisfaludy verseny

szépíró

Vargáné Baricz Andrea

Varga Bence

6.

2.

Kisfaludy verseny

matematika

Főglein Ferencné

Varga Patrik

7.

1.

Kisfaludy verseny

matematika

Főglein Ferencné

Pőcze Laura

7.

3.

Kisfaludy verseny

matematika

Főglein Ferencné

Csehi Katrin

Balázs Bianka

Bakó Rebeka

Nagy Bianka

Szabó Dzsenifer

Kóródi Fanni

Balogh Zsófia

Bakó Szabina

Pőcze Laura

Bus Antónia

Varga Anasztázia

5-8.

1.

Kisfaludy verseny

labdarúgás

Főglein Ferencné

Doros Ákos

2.

13.

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

Ferenczyné Szalai Andrea

Bódis András

4.

14.

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

Lovassné Boros Viktória

Varga Nikolett

6.

20.

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

Főglein Ferencné

Lipovics Olivér

2.

25.

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

Ferenczyné Szalai Andrea

Varga Patrik

7.

43.

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

Főglein Ferencné

Bókon Imre

3.

69.

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

Vargáné Baricz Andrea

Varga Bence

6.

78.

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

Főglein Ferencné

Bódis Zsófia

2.

81.

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

Ferenczyné Szalai Andrea

Tamási Benedek

2.

87.

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

Ferenczyné Szalai Andrea

Bakó Rebeka

Bakó Szabina

Balogh Zsófia

Bus Antónia

Csehi Katrin

Nagy Bianka

Nagy Vivien

Pőcze Laura

Szabó Dzsenifer

Varga Anasztázia

5-8.

1.

Március 15-i kupa

Győrszemere

Balogh Zoltán

Pőcze Kinga

4.

2.

Koroncói nyelvhelyességi verseny

Lovassné Boros Viktória

Pőcze Kinga

4.

2.

Koroncói népdaléneklési verseny

Szeredi Edit

Varga Bence

6.

1.

Koroncói matematika verseny

Főglein Ferencné

Bus Antónia

6.

2.

Koroncói matematika verseny

Főglein Ferencné

Varga Patrik

7.

1.

Koroncói matematika verseny

Főglein Ferencné

Pőcze Laura

7.

2.

Koroncói matematika verseny

Főglein Ferencné

Hajnóczki Marcell

Varga Bence

Pőcze Laura

Varga Patrik

6-7.

3.

Koroncói földrajz verseny

Böjthe Ildikó

Bódis András

4.

1.

Koroncói matematika verseny

Lovassné Boros Viktória

Károly Kadosa

6.

2.

Koroncói versmondó verseny

Lovassné Boros Viktória

Lakatos László

4.

1.

„A világ teveled is ékes” rajzverseny

Horváth Gáborné

Szabó Alfréd

6.

1.

„A világ teveled is ékes” rajzverseny

Horváth Gáborné

Lakatos Melissza

6.

2.

„A világ teveled is ékes” rajzverseny

Horváth Gáborné

Varga Patrik

7.

1.

Természetismeret verseny, Kisbajcs

Böjthe Ildikó

File Andrea

Koródi Tiborné

Varga Bence

6.

1.

Természetismeret verseny, Kisbajcs

Böjthe Ildikó

File Andrea

Varga Nikolett

6.

2.

Természetismeret verseny, Kisbajcs

Böjthe Ildikó

File Andrea

Szabó Alfréd

6.

2.

Diákolimpia - távolugrás

Főglein Ferencné

Szabó Alfréd

6.

2.

Körzeti diákolimpia

600 m-es síkfutás

Főglein Ferencné

Lakatos Melissza

6.

2.

Körzeti diákolimpia

kislabda hajítás

Főglein Ferencné

Rugonfalvi-Ress Barnabás

8.

2.

Körzeti diákolimpia

300 m-es síkfutás

Főglein Ferencné

Salamon Richárd

5.

3.

Körzeti diákolimpia

600 m-es síkfutás

Ferenczi Róbert

Bognár Melinda

6.

3.

Körzeti diákolimpia

600 m-es síkfutás

Főglein Ferencné

Bakó Rebeka

8.

3.

Körzeti diákolimpia

300 m-es síkfutás

Főglein Ferencné

Varga Nikolett

Horváth Dorka Borbála

Bognár Melinda

Lakatos Melissza

6.

3.

Körzeti diákolimpia

4 x 100 m-es váltófutás

Főglein Ferencné

Szabó Dzsenifer

Nagy Vivien

Bakó Rebeka

Balázs Bianka

8.

3.

Körzeti diákolimpia

4 x 100 m-es váltófutás

Főglein Ferencné

Baji Raik Martin

Rugonfalvi-Ress Barnabás

Varga Patrik

7-8.

2.

„Ifjú Fifikusok Találkozója”

Pér

Koródi Tiborné

Purgel Bernadett

Pőcze Donátó

Bognár Melinda

Bakó Rebeka

Szabó Dzsenifer

3-8.

3.

SNI-s ügyességi verseny

Pér

Horváth Gáborné

Rugonfalvi-Ress Barnabás

8.

4.

Megyei diákolimpia

300 m-es síkfutás

Főglein Ferencné

Tamási Márton

4.

1.

Töltéstavai nyelvhelyességi verseny

Lovassné Boros Viktória

Varga Bence

6.

2.

Töltéstavai nyelvhelyességi verseny

Horváth Gáborné

 

Hajnóczki Marcell

6.

3.

Töltéstavai nyelvhelyességi verseny

Horváth Gáborné

Bognár Melinda

6.

1.

Töltéstavai sportverseny

Főglein Ferencné

Lakatos Melissza

6.

2.

Töltéstavai sportverseny

Főglein Ferencné

Szabó Alfréd

6.

3.

Töltéstavai sportverseny

Főglein Ferencné

Purgel Bernadett

Pőcze Donátó

Kovács Detre

Bognár Melinda

Lakatos Melissza

Szabó Alfréd

3-6.

1.

Töltéstavai sportverseny

(csapat)

Horváth Gáborné

Hujber Hunor

Horváth Soma Bendegúz

Varga Patrik

7.

2.

Informatika verseny

Radnóti Miklós Általános iskola

Győr

Böjthe Ildikó

Szabó Alfréd

6.

1.

Megyei kisiskolás atlétika verseny

600 m-es síkfutás

Főglein Ferencné

Bognár Melinda

6.

2.

Megyei kisiskolás atlétika verseny

600 m-es síkfutás

Főglein Ferencné

Balogh Zsófia

7.

2.

Megyei kisiskolás atlétika verseny

800 m-es síkfutás

Főglein Ferencné

Pőcze Laura

7.

4.

Megyei kisiskolás atlétika verseny

800 m-es síkfutás

Főglein Ferencné

Varga Regina

Bus Antónia

Czimmerer Boglárka

Bakó Rebeka

5-8.

4.

Megyei kisiskolás atlétika verseny

svédváltó

Főglein Ferencné

Szabó Gergő

Salamon Richárd

Rugonfalvi-Ress Barnabás

Baji Raik Martin

5-8.

5.

Megyei kisiskolás atlétika verseny

svédváltó

Főglein Ferencné

Bakó Szabina

Balázs Bianka

Balogh Zsófia

Bognár Melinda

Bus Antónia

Csehi Katrin

Kóródi Fanni

Nagy Bianka

Nagy Vivien

Pőcze Laura

6-8.

3.

Országos Tanévzáró Labdarúgó Fesztivál

Telki

Főglein Ferencné

Kréta E-napló

kreta-300x151

 Kréta E-napló, -ellenörző tájékoztató, kréta alkalmazások telefonra

 

Iskolánk névadójának családi címere

 

okosuli

 okoiskola logo

 

hatartalanul banner